Boska Nails

Nasza firma zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą najwyższej jakości produktów przeznaczonych do profesjonalnej stylizacji paznokci. Asortyment zawiera wydajne lakiery hybrydowe w modnych kolorach oraz bazy kauczukowe, które poradzą sobie nawet z paznokciami z tendencją do rozdwajania się i łamania. Read more „Boska Nails”

Koncept-L S.A.

Czytniki kodów to kompleksowe urządzenia, mogące pełnić wiele funkcji w firmach, przedsiębiorstwach, sklepach i ośrodkach służby zdrowia. Czytnik kodów kreskowych NEWLAND jest bezprzewodowym nowoczesnym sprzętem, który z łatwością skanuje kody 1D. Read more „Koncept-L S.A.”

Olejek konopny

Olejek konopny od Pure Hemp należy do grupy antykonwulsantów, dlatego można go wspomagająco zastosować na padaczkę i zaburzenia nastroju. Dodatkowo olejku nie można przedawkować, nic się nie stanie, jeśli jednego dnia weźmiesz o kilka kropli za dużo. Read more „Olejek konopny”

Fumo

Potrzebujesz instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, dokumentacji ATEX, a może zamierzasz przeprowadzić szkolenie przeciwpożarowe? W Fumo ochrona przeciwpożarowa jest naszą domeną. Read more „Fumo”

Dexeryl

Francuska marka Dexeryl to odpowiedź na potrzeby osób cierpiących na atopowe zapalenie skóry i na wiele innych chorób dermatologicznych, którym towarzyszy uporczywy świąd skóry, podrażnienia oraz uczucie napięcia skóry. Read more „Dexeryl”