Hurtownia budowlana Nowa System s. c.

Hurtownia Budowlana Szczecin

Hurtownia materiałów budowlanych Nowa System

Nowa System jest lokalną hurtownią, która w swojej ofercie posiada materiały budowlane niezbędne przy każdej budowie czy pracy remontowej. Hurtownia budowlana znajduje się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta Szczecin, co stanowi dużą zaletę dla firm budowlanych, które potrzebują dobrze skomunikowanego punktu zaopatrzenia w materiały i akcesoria budowlane. Przy wyborze hurtowni budowlanej Nowa System istnieje możliwość skorzystania z transportu materiałów budowlanych przez pracowników firmy.

Pracownicy Nowa System mają wieloletnie doświadczenie, zdobyte podczas współpracy z klientem, dzięki czemu mogą zaoferować sprawdzone rozwiązania budowlane takich producentów jak Werner, Knauf czy Rockwool. Hurtownia budowlana Nowa System to nie tylko szeroki wybór oferty z branży budowlanej, ale również pomoc i doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań. Jako lokalna hurtownia ze Szczecina z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy z wieloma firmami lokalnymi, które dzielą się swoim doświadczeniem, co pomaga nam ulepszać naszą ofertę.

W asortymencie hurtowni budowlanej Nowa System znajdują się znane i sprawdzone produkty, które są w stanie sprostać oczekiwaniom firm z branży budowlanej. Nasz skład budowlany posiada w swojej ofercie chemię budowlaną, systemy ociepleń, tynki gipsowe, farby, izolacje termiczne, sufity podwieszane oraz izolacje dachowe. Decydując się na zakup w naszej hurtowni, zapewniamy dostępność wszelkich materiałów w bardzo dużych ilościach. Nasze hale magazynowe dysponują pokaźnymi zapasami materiałów.

Klienci doceniają naszą hurtownię za bardzo dobrą lokalizację oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy wspierają i doradzają na każdym etapie zakupów. Stanowimy zgrany zespół działający na rynku lokalnym, który jest w stanie zaopatrzyć firmy budowlane ze Szczecina oraz lokalnych miejscowości. Jako hurtownia budowlana przykładamy ogromną wagę do nowości budowlanych, starając się jednocześnie utrzymać w ofercie najchętniej wybierane produkty. Niezwykle cenimy doświadczenie klientów, którzy dzielą się z nami swoim doświadczeniem związanym z wyborem i użyciem zakupionych u nas materiałów budowlanych.

Nazwa firmy: Nowa-System s. c.

Adres: ul. K. Twardowskiego 5/7, 70-100 Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: +48 795 109 103

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 13.11.2019