General Informatics

General Informatics

Od wielu lat wykorzystujemy potencjał Internetu skutecznie promując firmy naszych klientów. Specjalizujemy się w kompleksowym tworzeniu a także utrzymaniu stron internetowych. Jesteśmy agencją interaktywną, która umożliwia naszym klientom opłacalną inwestycję w Internet.

Budując witryny internetowe, które przynoszą korzyści naszym klientom na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność, efektywność, przejrzystość a także funkcjonalność. Każdy projekt jest realizowany według ściśle przemyślanego planu dostosowanego indywidualnie pod potrzeby każdego klienta.

Posiadane przez nas kilkunastoletnie doświadczenie a także kreatywne jego wykorzystanie daje Ci pewność, że wykonywane przez nas strony www będą pełnić swoją najważniejszą rolę – trafią do odpowiednich odbiorców promując Twoją firmę lub przyniosą Ci korzyść sprzedając proponowany towar lub usługę.

Pozycjonowanie stron internetowych to połączenie różnych czynności, które zwiększają pozycję witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. Internet aktualnie jest najlepszym, niezbędnym i najskuteczniejszym miejscem do promocji Twojej firmy. Odpowiednio wykonana witryna internetowa to jednak nie wszystko. Możemy zainwestować w perfekcyjnie zaprojektowaną i marketingowo opracowaną stronę w Internecie, jeśli jednak nie będzie pojawiać się na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania, nasze starania nie przyniosą żadnych korzyści. W internecie najważniejsze jest to, by Twój biznes był rozpoznawalny i docierał bezpośrednio do grupy docelowej odbiorców. Nie dotrzemy skutecznie do klienta jeśli on sam nas nie znajdzie.

Wdrażane przez nas sklepy internetowe eksploatują najnowocześniejszą technologię a także wiedzę z dziedziny marketingu oraz socjologii. Proponowane przez nas rozwiązania powodują, iż kupno sklepu internetowego staje się niezwykle dochodową inwestycją.

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na indywidualny sklep internetowy, a nie systemy, lub darmowe rozwiązania? Otóż każdy biznes jest inny, sprzedaż musi być prowadzona w inny sposób. Wszystkie rozwiązania e-commerce powinny być zbudowane z myślą o charakterystycznych potrzebach branży.

Dopracowana szata graficzna a także sztuczki marketingowe powodują, że użytkownicy odwiedzając na nasz sklep mają wrażenie, że oferta jest atrakcyjna i unikalna.

Nasza firma zajmuje się także tworzeniem uszytych na miarę aplikacji z rozwiązaniami e-commerce.
Profesjonalna witryna z systemem sprzedaży internetowej powinna być stale rozbudowywana. Dbamy o naszych klientów, a wieloletnia i owocna współpraca umożliwiła uzyskać nam wielu partnerów w sprzedaży przez internet.

Nazwa firmy: General Informatics

Adres: ul. Cyfrowa 6 F3, 71-441 Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: +48 697 818 646

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 06.11.2020