Dom Aukcyjny Ostoya

Aukcje młodej sztuki

Aktualnie aukcje młodej sztuki cieszą się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób pragnie wzbogacać swoje kolekcje, aby móc napawać się ich widokiem w towarzystwie aromatycznej kawy. Jeżeli i Ty pragniesz posiadać prawdziwe dzieło sztuki, koniecznie zgłoś się do nas, a jeszcze lepiej odwiedź osobiście nasz Dom Aukcyjny Ostoya w sieci.
Poza aukcjami stacjonarnymi prowadzimy je również w Internecie! Dzięki temu w wygodny sposób możesz poszerzyć swoją kolekcję! W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wspomniane aukcje młodej sztuki, ale również dzieła malarstwa dawnego, dzieła z zakresu rzemiosła artystycznego, srebra, okazy numizmatyczne czy też zabytkowe militaria. Każdy koneser sztuki znajdzie w naszym domu aukcyjnym wyjątkowe oraz w pełni oryginalne przedmioty. W aukcjach, które regularnie zamieszczamy na stronie naszego domu, znaleźć też można przepiękne antyki.
Wszystko to z myślą o najbardziej wymagających koneserach oraz kolekcjonerach, którzy coraz chętniej odwiedzają nasz Dom Aukcyjny zarówno w sieci, jak i w punkcie stacjonarnym. Zachęcamy do korzystania z aukcji internetowych, które przygotowaliśmy z należytą precyzją. To wygodny sposób na kupno przepięknych i zarazem wartościowych okazów w dobrych cenach. Jeżeli nie chcesz, nie musisz wcale wychodzić z domu.
Chyba że chciałbyś na żywo zobaczyć wybrane przez Internet przedmioty. Wówczas zapraszamy Cię do naszego Domu Aukcyjnego Ostoya, który mieści się w Galerii Zajączka w Warszawie. W naszej kolekcji na uwagę zasługuje dosłownie wszystko, nie tylko aukcje młodej sztuki. Mamy wyłącznie interesujące okazy sprawdzone pod względem oryginalności i wartości rynkowej. Nie moglibyśmy pozwolić sobie nawet na najmniejsze niedopatrzenie w tej kwestii. Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową! Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów a ich liczba systematycznie się powiększa.

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019