Centrum Kształcenia Pitagoras

Test do liceum

Przygotowujesz się właśnie do egzaminu ósmoklasisty? Nie masz pojęcia o tym, jak pójdzie Ci test do liceum, ponieważ uważasz, że jeszcze nie jesteś gotów? Zmienimy Twoje podejście i pomożemy Ci zdobyć wiedzę, dzięki której zdasz z satysfakcjonującym wynikiem. Nasze Centrum Kształcenia Ustawicznego Pitagoras to miejsce, w którym przygotujesz się do tego ważnego egzaminu, do testu, który pozwoli Ci rozpocząć naukę w wymarzonym liceum.
Organizujemy kursy przede wszystkim dla klas ósmych. Naszym uczniom zapewniamy indywidualne podejście. Zajęcia prowadzą nauczyciele szkół podstawowych, średnich i wyższych, którzy posiadają stosowne kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie. Niektórzy z nich niejednokrotnie zdobyli wyróżnienia w licznych konkursach jak chociażby „Nauczyciel z powołania”.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że test do liceum, przynajmniej dla niektórych uczniów jest bardzo ważną sprawą. Dlatego angażujemy się w przeprowadzane kursy tak bardzo, jak tylko jest to możliwe. Zajęcia prowadzimy według autorskiego programu, który został opracowany na podstawie standardów CKE, a następnie dostosowany do potrzeb, a także możliwości uczniów. Nasze zajęcia charakteryzują się dużą ilością teorii i praktyki.
Z naszej strony uczniowie mogą liczyć na dostęp do materiałów pomocniczych, takich jak opracowania własne, podręczniki oraz zbiory zadań ogólnodostępne. Wszystko to już jest wliczone w cenę. Roczny kurs obejmuje dokładnie 54 godziny lekcyjne.
Jesteśmy przekonani, że decydując się na kurs w naszej szkole, test do liceum zdasz bez problemu. Wystarczy chęć i zaangażowanie z Twojej strony. My przekażemy Ci wiedzę w taki sposób, byś wszystko zrozumiał. Kursy nie są drogie. Mamy bardzo konkurencyjne ceny. Jednak jakość nauki, prowadzonych lekcji jest bardzo wysoka. To przekłada się na dużą zdawalność egzaminów z dobrymi wynikami. Chcesz się o tym przekonać? Zapraszamy do nas. Wcześniej zapoznaj się z ofertą na stronie, a w razie pytań, czy jakichkolwiek wątpliwości po prostu się z nami skontaktuj.

Nazwa firmy: Centrum Kształcenia Pitagoras

Adres: ul. Długa 44/55, 00-241 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 605 586 537

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 28.11.2019