Gold Plating

Jedną z usług świadczonych przez firmę Gold Plating jest szkiełkowanie aluminium. Nasi specjaliści oczyszczają powierzchnię z zachowaniem wysokiej dokładności, dzięki czemu efekty ich działań za każdym razem spełniają oczekiwania zleceniodawców. Read more „Gold Plating”

Toner Service

Zakres działań firmy Toner Service jest bardzo szeroki. Nie tylko sprzedajemy wysokiej jakości tusze i tonery, ale także zajmujemy się ich profesjonalną regeneracją. Do tej pory podjęliśmy owocną współpracę z wieloma firmami. Read more „Toner Service”

Detektywi Detego

Jeśli chcesz rozwiązać trapiący Cię problem szybko i skutecznie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowało nasze biuro detektywistyczne. Działamy na terenie całego kraju, jednak głównym obszarem naszej działalności jest Bytom. Read more „Detektywi Detego”

DENTestetica

Dentestetica to miejsce, w którym spotkasz najlepszych fachowców z dziedziny stomatologii oraz medycyny estetycznej. Dołożymy wszelkich starań, abyś już na pierwszym spotkaniu poczuł się komfortowo. Read more „DENTestetica”