Zbiorniki

Naziemne, bezciśnieniowe zbiorniki na wodę można zamówić w naszym przedsiębiorstwie Amagro. Działamy w branży od lat i możemy się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą zawierającą pojemniki najwyższej jakości, między innymi konstrukcje modułowe, które są wykonane z tworzywa polipropylenowego. Read more „Zbiorniki”

Rawicom

Własna elektrownia słoneczna to świetna inwestycja, która może zwrócić się w bardzo krótkim czasie. Własna produkcja energii elektrycznej może dawać znakomite efekty i przekładać się na duże zadowolenie z takiego właśnie działania. Read more „Rawicom”

Gomi

Gazy techniczne są szeroko wykorzystywane w wielu przedsiębiorstwach, ale też w placówkach medycznych oraz na uczelniach. Jeśli potrzebujesz złożyć zamówienie na produkty tego rodzaju, powinna zainteresować Cię ofertą firmy Gomi – to sprawdzony i niezawodny dystrybutor ciekłego azotu, argonu, tlenu, mieszanek spawalniczych i wielu innych gazów technicznych. Read more „Gomi”

Locor

Nowoczesne plotery ekosolwentowe oferowane przez firmę Locor cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie nowoczesny i niezawodny sprzęt wyprodukowany z myślą wieloletniej, bezawaryjnej pracy. Read more „Locor”

Niupak

Oferta firmy Niupak to doskonałe rozwiązanie dla osób, których interesują rękawy foliowe z HDPE i LDPE. Nasze produkty są tworzone z trwałych i sprawdzonych materiałów, co daje gwarancję pełnej satysfakcji z użytkowania. Read more „Niupak”